Comhome.pl

Informacje o budownictwie, architekturze, domu i ogrodzie

Jak zorganizować przyjęcie w namiocie imprezowym?

ByRedakcja

lut 28, 2022
namioty imprezowe

Wiosenne spotkanie pod gołym niebem? To jest prawdziwa przyjemność! Czy również Tobie kojarzy się to z subtelnym garden party w Hamptons rodem z serialu o życiu nowojorskich elit? Jednak Polska to nie Long Island i nawet latem musimy liczyć się z nagłymi zmianami pogody. Czy znaczy to, że musimy organizować imprez w czterech ścianach? Rozwiązaniem tego problemu mogą być namioty imprezowe.

Czym są namioty imprezowe i gdzie je znaleźć?

Namioty imprezowe to lekkie, a jednocześnie bardzo solidne konstrukcje z metalowymi stelażami. Ich pokrycie stanowi wytrzymałe poszycie wykonane z PVC. Konstrukcje te są wodoodporne oraz dobrze izolują od promieni słonecznych. Oznacza to, że sprawdzą się i w deszczu, i w intensywnym słońcu. 

Jeśli jesteś osobą prywatną i chcesz zorganizować przyjęcie w namiocie imprezowym, możesz go wynająć. W przypadku firm, które często organizują imprezy plenerowe, bardziej rentowną opcją będzie zakup na własność. 

Kiedy można wykorzystać namioty imprezowe?

Namioty imprezowe będą miały zastosowanie w bardzo różnych okolicznościach. Można je wykorzystać w trakcie dużych imprezach rodzinnych jak wesela, komunie i wieczory panieńskie. Wystawne przyjęcie ogrodowe to również popularny wybór na wesele, chociaż pewnym utrudnieniem może być pogoda. Namioty imprezowe rozwiązują ten problem – pozwalają one urządzić wymarzone przyjęcie pod gołym niebem bez obaw, że nosi gości będą narażeni na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. 

Szukasz przydatnych informacji o namiotach imprezowych? Znajdziesz je na dascompany.com/namioty-imprezowe, gdzie możesz również wynająć taki namiot. 

Właściwe miejsce dla cateringu imprezowego

Obawiasz się problemów związanych z serwowaniem posiłków podcza imprez na zewnątrz? Częstym problemem może być stół szwedzki – musimy bowiem jednocześnie zagwarantować miejsce dostępne dla gości i osłonić je przed owadami. Namioty imprezowe rozwiązują ten problem – ich osłonięta z każdej strony konstrukcja zabezpiecza przysmaki, a przezroczysty materiał okien zapewnia optymalny dopływ dziennego światła. 

Dzięki temu rozwiązaniu można zorganizować elegancką imprezę z wieczorowymi strojami i wyrafinowanymi posiłkami, a nasi goście będą mogli korzystać z zaserwowanego cateringu w komfortowych warunkach.